FISHER & PAYKEL MOH30SB1
21986+
30" Series 5 Contemporary Over the Range Microwave
Features
  • Ideal for everyday use with a 1.6 cu ft capacity
  • Easy-to-use touch controls
  • Removable carousel for easy cleaning
SKU: MOH30SB1
Deal Image
Affirm Apple Klarna
Available in-store only.
Finish Black
Capacity
Total capacity 1.6cu ft
Controls
Functions
Number of functions 10
Performance
Microwave power 1000W
Microwave power levels 10
Power requirements
Supply frequency 60Hz
Supply voltage 120V
Product dimensions
Depth 15.6 "
Height 16.5 "
Width 29.9 "
Products specifications
Color BLACK
Height 16.50, 20.00
Width 29.90, 19.00
Depth 15.60, 33.00
WiFi Connected No
Finish Black
Capacity
Total capacity 1.6cu ft
Controls
Functions
Number of functions 10
Performance
Microwave power 1000W
Microwave power levels 10
Power requirements
Supply frequency 60Hz
Supply voltage 120V
Product dimensions
Depth 15.6 "
Height 16.5 "
Width 29.9 "