ATG....AUDIO TO GO ATGDJ12SP
44091
12" Portable Party Speaker with LED disco ball lighting
SKU: ATGDJ12SP
Available In Store OnlyAdditional discounts based on product condition
Affirm Apple Klarna
Available in-store only.
Product Availability
12" Portable Party Speaker
  • Bluetooth
  • RGB Disco Ball Effect Subwoofer
  • SD/USB MP3 Player
  • Microphone/Guitar Inputs
  • Built-In Rechargeable Battery
  • Built-In Equalizer
  • FM Radio
  • 12" Woofer
  • Tweeter: Horn
  • Output Power:
  • Freq. Response: 40Hz-20KHz
  • Impedance: 4 Ohms
  • Sensitivity: 93dB
  • Built-In Trolley Handle and Wheels
  • Wireless Microphone and Remote Included
  • Wireless Speaker Pairing
Warranty Information:
See Owner’s Manual for Complete Details.
    12" Portable Party Speaker
    • Bluetooth
    • SD/USB MP3 Player
    • Microphone/Guitar Inputs
    • Built-In Equalizer
    • FM Radio
    • 12" Woofer
    • Tweeter: Horn
    • Output Power:
    • Freq. Response: 40Hz-20KHz
    • Impedance: 4 Ohms